usługa e-rodzic e-math.pl

Kłopoty z matmą? Dziecko zestresowane? Jak mu pomóc?
Spokojnie…

My znamy matematykę, uczymy jej na co dzień i potrafimy ją dobrze wytłumaczyć. Aby iść z duchem czasów, naszą wiedzę zamknęliśmy w interaktywnym programie do nauki matematyki.
e-rodzic


KUP maturę
swojemu dziecku
za 3,17 zł dziennie

Czym jest e-uczeń?
e-math.pl dla uczniów (czyli e-uczeń), to coś więcej niż wykłady z matematyki! To więcej niż martwy tekst, nudne wzory czy testy wyboru.

e-uczeń to praktyczne rozwiązywanie zadań za pomocą animacji, interaktywnych zadań, przykładowych testów maturalnych i zabawnych minigier. A wszystko po to, aby twoje dziecko zdało matematykę i abyś Ty spał spokojnie :).

usługa e-rodzic e-math.pl

Pomożecie? Pomożemy!

e-uczeń to łatwy sposób nadrobienia zaległości i opanowania materiału niezbędnego do zdania obowiązkowej klasówki, egzaminu, matury z matematyki (podstawowej i rozszerzonej). Twoje dziecko w naszym programie nie będzie musiało korzystać z papieru! Wszystkie zapiski i rozwiązania może przeprowadzić bezpośrednio w programie, który sprawdza jego zapisy i poprawia na bieżąco.

Wiemy jak wiele kłopotów potrafi sprawić matematyka, dlatego e-uczeń jest tak stworzony, aby poprowadzić twoje dziecko właściwą ścieżką rozumowania i na każdym etapie rozwiązywania zadania wskazać błędy i podpowiedzieć co robić dalej!

Czy nas potrzebujecie?

Odpowiedz sobie na pytanie:
Czy Twoje dziecko jest w szkole gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej?
Czy Twoje dziecko boi się matematyki?
Czy chcesz by Twoje dziecko miało lepsze rezultaty w szkole?
Czy Twoje dziecko poświęca zbyt dużo czasu na nieproduktywną naukę?


Chcesz, aby Twoje dziecko:

Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałaś twierdząco, to zdecydowanie potrzebujesz naszej pomocy! Ty i Twoje dziecko!

Idealnie nadajemy się dla wszystkich uczących się matematyki w szkołach ponadgimnazjalnych, a zwłaszcza dla przygotowujących się do obowiązkowego egzaminu maturalnego z matematyki (czyli już od 1 klasy), bez względu na wiek, poziom wiedzy, zaległości ze szkół poprzednich, stosunek do matematyki…

Jeśli Ty lub Twoje dziecko woli kontakt z żywą osobą, oferujemy dodatkowo warsztaty matematyczne oraz korepetycje z matematyki online.
Więcej znajdziesz tu: Matematyczne Warsztaty Maturalne i korepetycje online do matury

Czy wiesz, że…

Co 4 uczeń nie zdał matury z matematyki w 2014 r.

odsetek zdanych matur średnie wyniki z matematyki

Nie pozwól, aby Twoje dziecko było w tej grupie!

Jak działa program?

e-uczeń bazuje na programie szkolnym z matematyki przerabianym w każdej szkole ponadgimnazjalnej.
Każdy dział zbudowany jest z lekcji obejmujących wprowadzenie materiału oraz zadań, uporządkowanych od bardzo prostych do trudniejszych.

Aby przejść do następnego zadania Twoje dziecko musi poprawnie rozwiązać poprzednie zadanie, co zmusi go do przebycia całej ścieżki lekcyjnej. Jeśli przejdzie wytyczonym szlakiem GWARANTUJEMY, że dany zakres materiału będzie opanowany! Ukończenie wszystkich działów gwarantuje bezstresowe zaliczenie klasówek czy też zdanie matury z matematyki na poziomie podstawowym!!! Żeby zmobilizować twoje dziecko do pracy i umilić nieco czas spędzony przy komputerze, za każde poprawnie rozwiązane zadanie dostanie ono odpowiednią liczbę kamieni – czyli nauka i zabawa w jednym.

Kamienie będzie mógł zamienić na urozmaicenie swojego e-asystenta, a w przyszłości może nawet na nagrody…

Czym jest e-asystent?

Twojemu dziecku pomagać będzie e-asystent, czyli program sprawdzający i podpowiadający w krytycznych momentach. E-asystent pilnuje regularności lekcji i tak rozłoży obciążenie nauką by zdążyć przed maturą.

Co jest potrzebne do korzystania z programu?

Do nauki potrzebne są chęci, pozytywne nastawienie, komputer, stały dostęp do internetu.

Bądź na bieżąco

Wszystko odbywa się w domu lub innym dogodnym miejscu. W celu poinformowania Cię o postępach Twojego dziecka, raz na tydzień wysyłamy Ci krótkie 'sprawozdanie' z jego postępów.

9 korzyści dla Twojego dziecka:

Dlaczego warto nam zaufać?

…ponieważ jesteśmy solidni. I to nie tylko puste słowa. Regularnie przesyłamy raporty rodzicom z postępów nauki dziecka. Zależy nam, aby twoje dziecko robiło postępy! Przecież odpowiadamy za to! Jesteśmy ekspertami w dziedzinie nauki matematyki. Znamy się na tym. Wielu już nam zaufało.

Interakcja przyszłości

Serwis oferuje usługę interaktywnego uczenia się w trybie online. Twoje dziecko jest prowadzone prawidłową ścieżką rozumowania, która zawiedzie go do poprawnego rozwiązania zadania matematycznego.

Jak korzystać z e-math.pl?

Przekonaj się sam, że to proste! Zobacz wersję demo!!!

Nim wykupisz abonament e-uczeń możesz zapoznać się z programem:

Lista tematów programu e-uczeń

Regulamin w formacie pdf

Cennik